Wprowadzenie

logotypSzanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w 9 Środkowoeuropejskim Kongresie Reumatologicznym (CECR 2012), który odbędzie się w dniach 1-3 września 2012 roku w Krakowie w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest to cykliczne spotkanie odbywające się raz na dwa lata; stanowi ono wspólne przedsięwzięcie sześciu Towarzystw Reumatologicznych z następujących krajów: Austria, Czechy, Polska, Słowacja, Słowenia i Węgry. Jego organizację w roku 2012 powierzono Polskiemu Towarzystwu Reumatologicznemu, a jako miejsce kongresu wybrano miasto Kraków.

Konferencja będzie trwała 3 dni, w ciągu dwóch pierwszych dni sesje naukowe prowadzone będą w języku angielskim, trzeciego dnia w czasie Krajowych Spotkań Reumatologicznych językiem wykładowym będzie język polski. Podczas kongresu szczególny nacisk będzie położony na praktyczne aspekty rozpoznawania i leczenia schorzeń reumatycznych. Spotkanie będzie również okazją do omówienia wyników najnowszych badań naukowych i uzgodnienia optymalnej strategii zapobiegania i leczenia chorób reumatycznych.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia Krakowa – miasta, które przyciąga swoją fascynującą historią, zabytkami architektury i licznymi dziełami sztuki. Ci z Państwa, którzy zdecydują się pozostać na trochę dłużej, będą zachwyceni urokiem tego miasta, jak i również licznymi atrakcjami turystycznymi znajdującymi się w okolicy.

Mamy nadzieję, że to wydarzenie stanie się okazją do pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń i poglądów z zakresu reumatologii.

Z poważaniem,

podpis

 

Piotr Wiland
Przewodniczący Kongresu
Prezes Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *